Szanowni Państwo oraz pracownicy Katedry Mechaniki
i Inżynierii Materiałowej, w imieniu Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Doktorskiej Pana Prof. dr hab. inż. Mieczysława Szaty oraz Kierownika Katedry Dr hab. inż. Jerzego Kalety, Profesora PWr mamy przyjemność zaprosić Państwa na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Kotowskiego, która odbędzie się w najbliższą środę 7 stycznia 2015r, o godzinie 13.15 w sali 2.41 w budynku B4.

Jeden komentarz do “Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Kotowskiego”

1. Miło nam poinformować, że Rada Wydziału na posiedzeniu w dniu 14 stycznia 2015 nadała Panu Piotrowi Kotowskiemu stopień doktora nauk technicznych.

Wszyscy uprawnieni (33 osoby) głosowali za przyjęciem wniosku.

Panu Doktorowi składamy serdeczne gratulacje.

Możliwość komentowania została wyłączona.