Zmiany organizacyjne dotyczące naszej katedry

Zarządzenie Wewnętrzne 114/2019 z dnia 10 grudnia 2019 r dokonuje szeregu zmian na Wydziale Mechanicznym. (Inne zarządzenie wewnętrzne dokonują zbliżonych zmian dotyczących całej Uczelni.)

Jedną ze zmian wprowadzanych przez to zarządzenie jest:

1. likwidacja Katedry Mechaniki i Inżynierii Materiałowej (W10/K10);
  2. likwidacja Katedry Inżynierii Biomedycznej, Mechatroniki i Teorii Mechanizmów (W10/K8),

oraz utworzenie (ze wszystkich pracowników KMiIM i z pracowników Zespołu Inżynierii Biomedycznej KIBMiTM)

Katedry Mechaniki, Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej (K58W10D07).

Przy okazji została zmieniona numeracja (na jednolitą w ramach całej uczelni) wszystkich katedr. Stąd jesteśmy 58. katedrą (współpracującą z Wydziałem Mechanicznym i działającą w ramach dyscypliny Inżynieria Mechaniczna, o czym świadczą kolejne symbole w nazwie).

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2020 (i po tym terminie należy spodziewać się zmian na naszych stronach).