O obliczeniach statystycznych kratowych konstrukcji suwnic

by Leszek Gołaski, Wacław Kasprzak
Reference:
O obliczeniach statystycznych kratowych konstrukcji suwnic (Leszek Gołaski, Wacław Kasprzak), In Zeszyty Naukowe Politechniki Wrocławskiej.Mechanika, volume z. 5, 1960.
Bibtex Entry:
@Article{	  Golaski1960,
  author	= {Leszek Gołaski and Kasprzak, Wacław},
  title		= {O obliczeniach statystycznych kratowych konstrukcji suwnic},
  journal	= {Zeszyty Naukowe Politechniki Wrocławskiej.Mechanika},
  year		= {1960},
  volume	= {z. 5},
  pages		= {79-86},
  important	= {843f6afc},
  language	= {pol},
  timestamp	= {2014.11.28}
}