Prestiżowe granty dla młodych naukowców

Konsorcjum uczelni partnerskich Politechniki Wrocławskiej działające w ramach sieci T.I.M.E. Association  zaprasza młodych naukowców do aplikowania o granty z projektu ERASMUS MUNDUS, EM-EASED (Euro-Azjatycki Zrównoważony Rozwój Energetyczny).

Program  oferuje  stypendia dla doktorantów  (6-18 miesięcy , 1500 euro/mies.) i  post-doców  (6-10 miesięcy, 1800 euro/mies.) z krajów Unii Europejskiej , Japonii i Korei Południowej, których celem jest  doskonalenie umiejętności w określonej dziedzinie badawczej  w trakcie wymiany naukowców z krajów UE w uczelniach japońskich i koreańskich i vice versa.
Stypendium obejmuje także bilet lotniczy i ubezpieczenie w trakcie pobytu.
Mobilność może się rozpocząć  od 1 stycznia 2016 i zakończyć (najpóźniej) 30 czerwca 2017.

Więcej informacji na stronach Działu Współpracy Międzynarodowej stronach projektu.