Inauguracja Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego

Na Politechnice Wrocławskiej rozpoczyna działalność Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe. Jest to cykl otwartych spotkań z udziałem światowej sławy prelegentów. skierowane jest do szerokiego grona odbiorców – studentów, doktorantów, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy z zakresu nauk ścisłych. Co miesiąc na Politechnice Wrocławskiej będziemy gościć eksperta, który opowie o najnowszych badaniach z prezentowanej przez siebie dziedziny.

Pierwszy wykład dotyczący zastosowania osiągnięć współczesnej bioinżynierii, wygłosi prof. Anthony Guiseppi-Elie z Wydziału Inżynierii Biomedycznej TAMU. Prowadzi on badania w zakresie m.in. projektowania i zastosowania bioanalitycznych mikrosystemów wykorzystywanych w medycynie.