Doktorat na Uniwersytecie w Leoben

Neha Yadav jako doktorantka w Katedrze Przetwarzania Materiałów Kompozytowych

Wizytująca nas trzykrotnie Pani Neha Yadav uzyskała stopień doktora nauk technicznych na Uniwersytecie w Leoben (Austria) za rozprawę pod tytułem: „Inline monitoring and control for Automated Tape Laying”. Rozprawa została również nagrodzona.

Warto podkreślić, iż część badań została zrealizowana w ramach bilateralnego programu współpracy pomiędzy Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem w Leoben, finansowanego w ramach umowy pomiędzy polską agencją NAWA i austriacką OeAD.

Neha Yadav z komisją egzaminacyjną: od lewej Raul Bermejo (przewodniczący), Neha Yadav (absolwent), Beata Oswald-Tranta (drugi egzaminator), Ewald Fauster (pierwszy egzaminator)

Wyniki wspólnych badań pomogły też dr inż. Karolowi Wachtarczykowi w przygotowaniu Jego rozprawy doktorskiej.

Więcej informacji o promocji w Leoben znaleźć można pod adresami:

Pani Doktor życzymy wielu dalszych sukcesów naukowych.