Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Agaty Czernuszewicz

photo7_4Dziekan i Rada Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej zawiadamiają o publicznej obronie pracy doktorskiej mgr inż. Agaty Czernuszewicz na temat Właściwości magneto-mechano-kaloryczne wybranych materiałów (Gd, NiMnIn, LaFeCoSi). Wytwarzalnie, badanie zastosowanie   .

Publiczna obrona pracy doktorskiej odbędzie się 20 września 2016 roku (wtorek), o godzinie 11:15, we Wrocławiu przy ulicy Łukasiewicza 5, w sali 2.41 budynku B-4.

Promotor: prof. Jerzy Kaleta, Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny

Promotor pomocniczy dr Daniel Lewandowski, Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny

Recenzenci:

• prof. Tomasz Palewski, Instytut PAN: Międzynarodowe Laboratorium Silnych Pól Magnetycznych i Niskich Temperatur
  • prof. Bogdan Sapiński, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej (pok. 434, A-1) oraz w Bibliotece Wydziałowej (pok. 3.5.1 B-4). Streszczenie oraz recenzje prof. Palewskiegoprof. Sapińskiego dostępne są on-line.