Sukces przy udziale Nowych Członków naszej Katedry

Miło jest nam zakomunikować że w oparciu o rekomendację polsko-portugalskiej wspólnej komisji ds. wyboru projektów, Dyrektor NAWA podjęła decyzję o finansowaniu projektu pt. Ocena integralności strukturalnej rusztowań obciążonych biologicznie stosowanych w regeneracji układu stomatognatycznego, (Kierownik projektu dr Patrycja Szymczyk) który realizowany będzie w K62 oraz K58, pod opieką prof. Grzegorza Lesiuka, przy udziale pracowników Katedry – dr Agnieszki Szust, dr Przemysława Stróżyka oraz mgr Anny Wybraniec we współpracy z University w Porto.

Za rozwój współpracy naszego Wydziału z University w Porto nieustannie dba prof. Grzegorz Lesiuk. Pani kierownik Projektu dr inż. Patrycji Szymczyk serdecznie gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy we współpracy z pracownikami naszej Katedry.

Warto zaznaczyć, że finansowanie uzyskało 13 projektów na 64. aplikacje.