Obrona doktoratu Michała Smolnickiego

We wtorek, 17 stycznia 2023 r. o godz. 1200, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Michała Smolnickiego zatytułowanej:

Description of fracture behaviour of thermoplastic FML material under mixed-mode loading conditions

Promotorami pracy sa:

1. dr hab. inż. Krzysztof Jamroziak, prof. uczelni (Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny)
  2. prof. Abílio M. P. De Jesus (Uniwersytet w Porto, Portugalia)
  3. dr hab. inż. Grzegorz Lesiuk, prof. uczelni promotor pomocniczy (Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny)

Recenzentami pracy są:

1. dr hab. Ihor Dzioba, prof. uczelni (Politechnika Świętokrzyska, Wydział Mechatroniki i Budowy Maszyn)
  2. prof. dr hab. inż. Jerzy Małachowski (Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej)

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej (pok.434, A-1), ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27. Streszczenie pracy doktorskiej wraz z recenzjami zamieszczono na stronie Wydziału.

Obrona odbędzie się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w aplikacji Zoom.

Prezentacja rozprawy odbędzie się w sali 2.41 bud. B4, we Wrocławiu, przy ul. Łukasiewicza 5.