Publiczna obrona pracy doktorskiej Marzeny Tkaczyk

W imieniu przewodniczącego organu doktoryzującego, prof. dr. hab. inż. Zbigniewa Gronostajskiego oraz przewodniczącego Komisji Doktorskiej, dr. hab. inż. Jerzego Detyny, prof. uczelni, uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Marzeny Tkaczyk, nt.
„Wybrane masywne amorficzne i nanokrystaliczne stopy na bazie żelaza – wytwarzanie, właściwości i zastosowanie”.

Obrona rozprawy odbędzie się 9 listopada 2021 r. (wtorek) o godzinie 1115 w formie wideokonferencji, na platformie Zoom.

Promotor: dr hab. Mariusz Hasiak, prof. uczelni Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny

Drugi promotor: dr hab. Wanda Ciurzyńska, emeryt. prof. uczelni Politechnika Częstochowska, Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Recenzenci:

• dr hab. inż. Marcin Bajkowski Politechnika Warszawska, Wydział Mechaniczny Technologiczny
  • dr hab. Aleksandra Kolano-Burian, prof. IMN Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Pani Marzena Tkaczyk była naszą doktorantką, teraz swoją karierę naukową kontynuuje jako Experimental Laboratory Officer na Uniwersytecie of Oxfordzkim.