Publiczna obrona pracy doktorskiej Anny Szczurek

W imieniu przewodniczącego organu doktoryzującego, prof. dr. hab. inż. Zbigniewa Gronostajskiego oraz przewodniczącego Komisji Doktorskiej, dr. hab. inż. Jerzego Detyny, prof. uczelni, uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Anny Szczurek nt.
„Modyfikacja materiałów polimerowych z zastosowaniem powłok tlenkowych otrzymywanych metodą zol-żel w celu ograniczenia przenikalności gazów”.

Obrona rozprawy odbędzie się 16 listopada 2021 r. (wtorek) o godzinie 11:15 w trybie STACJONARNYM, w Auli bud. B4.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jerzy Kaleta, Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny

Promotor pomocniczy: dr inż. Justyna Krzak, Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny

Recenzenci:

• dr hab. inż. Katarzyna Cholewa-Kowalska, prof. uczelni Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie; Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki
  • prof. dr hab. inż. Andrzej Neimitz, Politechnika Świętokrzyska; Wydział Mechatroniki i Budowy Maszyn

Anna Szczurek była naszą doktorantką, obecnie (jako post-doc) związana jest z CNR-IFN U.O.S. Trento, Włochy.