Głosujemy na projekt ACASIS w konkursie Polytechnica Nova

W zeszłym tygodniu odbyły się prezentacje finałowych projektów w konkursie Polytechnica Nova przed Społecznością Akademicką Politechniki Wrocławskiej. Był również prezentowany nasz, katedralny, projekt Akademicki Ośrodek Zaawansowanych Analiz Integralności Strukturalnej Materiałów i Konstrukcji (ACASIS).

Nasz projekt ma ogromną szansę wejść w życie. Równocześnie, Nasza Katedra i jej szeroka działalność zostałaby jeszcze bardziej zauważona i doceniona.

Dlatego też, gorąco zachęcamy wszystkich Pracowników, Doktorantów, jak i Państwa Studentów do wzięcia udziału w bardzo ważnym dla nas głosowaniu.

Głosowanie rozpoczęło się w sobotę 28 maja i potrwa do piątku — 03.06.2022r.

Na stronie https://polytechnicanova.pwr.edu.pl/home#/ społeczność PWr, tj. Studenci oraz Pracownicy Uczelni, będą mogli oddać głos na jeden projekt w każdej z trzech kategorii.

Najważniejszym zasobem projektu ACASIS będą jego członkowie i ich zapał do tworzenia wielkiej Politechniki otwartej na cały świat i dostępnej dla wszystkich młodych ludzi, chcących zgłębiać wiedzę w nowym wymiarze nauki.

Szanowni Profesorowie, drodzy Koledzy i Koleżanki – nasze głosy będą miały bezpośredni wpływ na rozwój dydaktyki na Naszej Uczelni.

Równocześnie zapraszamy do obejrzenia naszej finałowej prezentacji:

(Poniżej „krotka wersja PDF”.)

acasis

Zespół ACASIS