Zaproszenie na obronę pracy doktorskiej Magdaleny Łabowskiej

W imieniu przewodniczącej Komisji Doktorskich, Pani prof. dr hab. inż. Celiny Pezowicz, uprzejmie zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej

Pani mgr inż. Magdaleny Łabowskiej zatytułowanej „Badania nad wykorzystaniem wybranych biopolimerów hydrożelowych w technologii bioplottowania do zastosowań farmaceutycznych”

Promotorami pracy są

• dr hab. inż. Jerzy Detyna, prof. uczelni (Politechnika Wrocławska, Wydział Mechaniczny);
  • dr hab. inż. Izabela Michalak, prof. uczelni (Politechnika Wrocławska, Wydział Chemiczny).

Promotorem pomocniczym jest dr inż. Patrycja Szymczyk-Ziółkowska.

Recenzentami są:

• dr hab. inż. Katarzyna Arkusz, prof. uczelni (Uniwersytet Zielonogórski, Wydział Mechaniczny);
  • prof. dr hab. inż. Jerzy Małachowski (Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Inżynierii Mechanicznej).

Obrona rozprawy odbędzie się w dniu 4 listopada 2022 r. (piątek) o godz. 11:00, w sali 2.41 bud. B4.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo_technicznej Politechniki Wrocławskiej (pok. 434, A1), ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27. Streszczenie pracy doktorskiej wraz z recenzjami pierwsządrugą zamieszczono na stronie Wydziału.