Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Kotowskiego

Szanowni Państwo oraz pracownicy Katedry Mechaniki
i Inżynierii Materiałowej, w imieniu Przewodniczącego Wydziałowej Komisji Doktorskiej Pana Prof. dr hab. inż. Mieczysława Szaty oraz Kierownika Katedry Dr hab. inż. Jerzego Kalety, Profesora PWr mamy przyjemność zaprosić Państwa na publiczną obronę rozprawy doktorskiej Pana mgr inż. Piotra Kotowskiego, która odbędzie się w najbliższą środę 7 stycznia 2015r, o godzinie 13.15 w sali 2.41 w budynku B4.

Politechnika Wrocławska – Za nami 2014 rok

Rok 2014 na Politechnice Wrocławskiej „w pigułce”.

Jaki był 2014 rok dla Politechniki Wrocławskiej? Podobnie jak w poprzednich latach pełen sukcesów i osiągnięć. Uczelnia po raz kolejny wyznaczała innowacyjne trendy w działalności naukowo-badawczej. Jest to efekt zaangażowania i aktywności całej naszej społeczności akademickiej. Poniżej prezentujemy wybrane przykłady działań realizowanych na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

za Politechnika Wrocławska – Za nami 2014 rok.